Wypadanie włosów po ciąży – Jak ograniczyć i szybko odzyskać piękne włosy!

Voucher podarunkowy do Gabinetu Trycholog Bydgoszcz

folder_openGabinet
commentBrak komentarzy
trycholog-bydgoszcz-voucher-podarunkowy

W ofercie pojawił nam się nowy produkt. Nie masz pomysłu na prezent na święta? A może zbliża się rocznica ślubu, urodziny i nie wiesz co kupić ukochanej osobie? Zrób wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby i wręcz jej Voucher Podarunkowy do Gabinetu Trycholog Bydgoszcz. Dzięki naszym Voucherom obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. To niewątpliwie nietuzinkowy i luksusowy prezent, który każdy obdarowany odbierze jako miły i piękny gest. Każdy Bon Podarunkowy dopasujemy do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo każdy, kto zakupi Bon, sam otrzyma 20% rabatu na dowolną usługę w Gabinecie.

Voucher podarunkowy do Gabinetu Trycholog Bydgoszcz

W związku z dużą ilością zapytań przygotowaliśmy specjalne Vouchery Podarunkowe. Od dziś możecie podarować komuś bon do skorzystania z usług Gabinetu. Voucher jest wykonany ze specjalnego druku 3D o wysokiej jakości, zapakowany w czarną kopertę co niewątpliwie czyni go atrakcyjnym prezentem. W Gabinecie Trycholog Bydgoszcz można zakupić Bon z pełnego zakresu usług jakie oferujemy. Może być przygotowany w wariantach:

 • Na ustaloną kwotę
 • Na indywidualną usługę
 • Jako karnet na serię zabiegów

Konsultacja trychologiczna, zabiegi na skórę głowy lub twarz, a może pedicure podologiczny? Zajrzyj do działu oferta i sprawdź jaka forma Vouchera Cię interesuje lub skontaktuj się z nami, a chętnie dobierzemy odpowiednią usługę. Okazja jest wyjątkowa, bo Ty kupujesz prezent dla bliskiej osoby, a sam dostajesz 20% zniżki na dowolną usługę.

Bon upominkowy na święta

Voucher to idealny pomysł na prezent pod choinkę. Z roku na rok wydaje nam się coraz bardziej, że wszystkie pomysły już wyczerpaliśmy. W związku z tym Voucher to prezent, który zaskoczy i da naszym bliskim ogromną radość. Ładne wykonanie bonu oraz zapakowanie w kopertę sprawia, że osoba która dostanie prezent poczuje się wyjątkowo.

Prezent firmowy

Doceń codzienny trud Pracowników lub podziękuj swojemu Partnerowi biznesowemu za współpracę. Voucher może być bez wątpienia idealną formą gratyfikacji, w związku z tym możesz zmotywować swoich pracowników wręczając im Bon na dowolny zabieg.

Voucher Trycholog Bydgoszcz – zasady korzystania

 • Realizacja Vouchera odbywa się tylko w Gabinecie Trycholog Bydgoszcz – Monika Kosmal przy ulicy Słowiańskiej 14a w Bydgoszczy, po wcześniejszym skontaktowaniu się w formie telefonicznej lub drogą elektroniczną.
 • Voucher ważny jest 180 dni od momentu wystawienia.
 • Minimalna kwota usługi aby móc zakupić bon wynosi 100 zł
 • Osoba, która zakupuje Voucher podarunkowy dostaje jednorazowy rabat w wysokości 20% na dowolną usługę Gabinetu, który ważny jest 60 dni od momentu wystawienia.
 • Istnieje możliwość wykonania zabiegu droższego niż wartość Vouchera, w takim przypadku osoba obdarowana dopłaca różnicę między wartością Vouchera, a ceną wybranego zabiegu.
 • W przypadku wybrania zabiegu tańszego niż wartość Bonu – Gabinet nie zwraca różnicy między wartością Vouchera, a wykonanym zabiegiem, dlatego też zaleca się wykorzystanie całej wartości, nawet przy okazji kilku wizyt w Gabinecie.
 • Jeżeli voucher obejmuje zabiegi, które z powodu przeciwwskazań nie mogą być wykowane, istnieje możliwości ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości.
 • Voucher upoważnia do skorzystania z usługi w Salonie zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego bonu.

Voucher podarunkowy – jak zamówić?

Zakupu można dokonać:
-telefonicznie 531 116 843
-poprzez e-mail i social media w dziale kontakt
-osobiście w Gabinecie Trycholog Bydgoszcz na ulicy Słowiańskiej 14a, Bydgoszcz (po uprzednim skontaktowaniu się i umówieniu na konkretną godzinę)
-indywidualnie w ustalonym miejscu na terenie Bydgoszczy
-wysyłką listem poleconym po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie

Akceptowane formy płatności:
-gotówka
-płatność kartą
-przelew bankowy

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami tutaj.

Tags: bon, gabinet, oferta, trycholog, voucher

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

keyboard_arrow_up