Wypadanie włosów po ciąży – Jak ograniczyć i szybko odzyskać piękne włosy!
trycholog-bydgoszcz-monika-kosmal

Monika Twardowska

Dyplomowany trycholog w Bydgoszczy

Jestem absolwentką uczelni medycznych – Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie oraz Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Ukończyłam najlepsze szkolenia z zakresu trychologii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Bydgoszczy i w Warszawie.

W gabinecie Trycholog Bydgoszcz prowadzę terapie trychologiczne, opierające się na poznaniu przyczyny problemu, dlatego efekty są długotrwałe. W pracy z pacjentem trychologicznym kieruję się słowem: współpraca. Mój pacjent ma rozumieć przyczynę swojego problemu z włosami oraz wiedzieć, jakie ma możliwości terapeutyczne. Ja szukam przyczyny i wskazuję kierunek terapii. Jednak to systematyczność i zaangażowanie mojego pacjenta stanowi o sukcesie terapii. Dlatego efekty tak cieszą.

Prywatnie jestem osobą o łagodnym usposobieniu. Mam 9 letniego pieska o imieniu Milan, a w moim domu zakazanym słowem jest “piłeczka”. Uwielbiam pizzę, spacery i zapach lasu. We wrześniu 2021 roku spełniłam swoje marzenie – otworzyłam własny gabinet trychologiczny w Bydgoszczy. Gabinet Trycholog Bydgoszcz mieści się przy ul. Fryderyka Chopina 11.

trycholog-bydgoszcz-dyplom-trycholog
keyboard_arrow_up