WOŚP – Voucher wylicytowany za 305 zł!

folder_openGabinet
commentBrak komentarzy
trycholog-bydgoszcz

WOŚP – Voucher wylicytowany za 305 zł!

W związku z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i odbywających się przy tej okazji licytacji postanowiłam dorzucić swoją cegiełkę. Właściwie ten pomysł podsunęła mi mama! Na aukcję WOŚP przekazałam Voucher z usługą konsultacji trychologicznej. Każdy finał WOŚP oglądam z wielkim zaangażowaniem. Wieczorne licytacje złotej karty i złotego serduszka wzbudzają we mnie zawsze wielkie emocje. Podobnie było z aukcją mojego Vouchera. Licytacja trwała do ostatniej minuty! Muszę przyznać, ze kwota przerosła moje oczekiwania i jestem mega dumna z wyniku jaki osiągnęliśmy!!! Wielkie podziękowania i gratulacje należą się Panu Jackowi, który wygrał aukcję i kwota jaką przekazujemy na WOŚP to 305 PLN!!! Serdecznie Panu dziękuję i nie mogę się już doczekać, kiedy spotkamy się, aby odbyć wizytę.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Fundacja Jurka Owsiaka pobiła kolejny rekord. Kwota deklarowana 30. Finału WOŚP to 136 282 325 złotych. Zbiórka jest dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Mam nadzieje, że pieniądze pomogą wielu dzieciakom.

Jeżeli masz ochotę podarować komuś w prezencie podobny Voucher zapraszam CIę tutaj. Pozdrawiam Monika Kosmal – Trycholog Bydgoszcz.

Zapraszam Cię serdecznie również na moje social media!
Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu