trycholog-bydgoszcz-monika-kosmal

MONIKA KOSMAL

Trychologia i kosmetologia w Bydgoszczy

Jestem absolwentką uczelni medycznych – Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie oraz Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam szkolenia w zakresie kosmetologii estetycznej, a także odbyłam specjalistyczny 120-godzinny Zawodowy Kurs Podologiczny w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Bydgoszczy i w Warszawie. Już jako studentka przez trzy lata pracowałam w firmie prestiżowej polskiej marki naturalnych kosmetyków, gdzie specjalizowałam się w doborze indywidualnej prawidłowej pielęgnacji twarzy i ciała. Pracowałam także w największej sieci salonów depilacji woskiem, a łącząc to z wieloletnim doświadczeniem w pracy z woskiem marki Lycon, oferuję najbardziej komfortową depilację tego typu. Od lat zajmuję się także zabiegami mezoterapii igłowej i mikroigłowej twarzy, obserwując bardzo zadowalające efekty terapii.

Zainteresowanie trychologią pojawiło się w moim życiu przypadkiem i była to pasja od pierwszego wejrzenia. Wybrałam więc studia podyplomowe z trychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, ponieważ była to jedyna uczelnia, której wymagania rekrutacyjne były tak wysokie i sprecyzowane, dzięki czemu przekazana wiedza i praktyka trychologiczna była rzetelna i najwyższym poziomie.

W mojej pracy najbardziej cenię sobie rodzaj relacji, jaki nawiązuje się z klientami – Wasze zaufanie, systematyczność i współpraca sprawiają, że wykonywane przeze mnie zabiegi, zalecenia domowe i przekazywanie Wam wiedzy, to moja pasja.

trycholog-bydgoszcz-dyplom-trycholog
Menu